CHARACTER
Išskirtinio dizaino peteliškės įvairioms progoms
 x 

0 товаров в корзине

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos CHARACTER prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekę grąžinti ar pakeisti į kitą.

Dėl grąžinimų ar keitimų kreipkitės el. paštu: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

GRĄŽINIMAS

  1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.
  2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu CHARACTER, Krokuvos g. 1, Vilnius LT-09315.
  4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.
  5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. 
  6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida. 

 

KEITIMAS

  1. Prekės spalvą, modelį ar dydį galima pakeisti - Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.
  2. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Keičiant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą.
  3. Pirkėjas keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu CHARACTER, Krokuvos g. 1, Vilnius LT-09315 arba atvykti į parduotuvę "CHARACTER". Su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties Pirkėjo.

 Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217."

O НАС

CHARACTER - знак изысканного вкуса.

Если для Вас важна уникальность и каждая деталь, а так же качество исполнения то знак „CHARACTER“ предназначен именно для Вас.

KОНТАКТЫ

CHARACTER
ул. Крокувос 1,
Вилнюс LT-09315,
Литва

Эл.почта: characterlt@gmail.com
Тел..: +370 684 28451

ЮРИДИЧЕСКАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Использование материалов с сайта CHARACTER.LT без разрешения правообладателя и активной ссылки на сайт запрещено.